stavební dozor, vedení staveb, rozpočty

PROFIL

 

TOMÁŠ KRATINA - autorizovaný technik v oboru pozemní stavby

IČO : 650 94 735 

narozen :   1969, Ústí nad Labem

   Vystudoval Střední průmyslovou školu stavební v Děčíně, specializace - pozemní stavby a konstrukce. V oboru stavebnictví a v příbuzných oborech působí od r. 1987, postupně jako technik a stavbyvedoucí v několika stavebních společnostech, později jako vedoucí stavební divize s podílem na řízení společnosti. Od r. 1997 vykonává investorsko - inženýrskou činnost na základě živnostenského listu, jako osoba samostatně výdělečně činná. Svým obchodním partnerům, ale především drobným investorům poskytuje komlexní služby v oblasti přípravy, realizace, údržby staveb a navazujících činnostech, jako je např. zajištění stavebních rozpočtů a kalkulací. O spokojenosti dosavadních klientů, a to velkých investorů i menších stavebníků, svědčí poměrně velké množství realizovaných zakázek, z nichž některé jsou zde k nahlédnutí.

  V souvislosti s prováděním inženýrské činnosti zajišťuje rovněž kompletní servis v tzv. majetkoprávní agendě, spočívající především v zajištění majetkoprávních záležitostí při výstavbě a to hlavně v oblasti sepisování kupních, darovacích, směnných, zástavních a dalších smluv, podléhajících vkladu do katastru nemovitostí.  

        

Těším se na Vaši návštěvu a jsem připraven na řešení Vašich požadavků v mé kanceláři v centru Ústí nad Labem se zajištěným parkováním, nebo přímo u Vás či v místě stavby ...  kontakt     

Kvalifikace a oprávnění

       

 Osvědčení o autorizaci.jpg (145,6 kB)   živnostenský list.jpg (338,7 kB)

 

Kontakt

KRATINA TOMÁŠ, autorizovaný technik v oboru pozemní stavby

tomas.kratina@volny.cz

U Trati 3448/10
400 01 Ústí nad Labem

mobil 602 426 071
tel.+fax. 475 317 067

Vyhledávání

Návštěvnost 

TOPlist

TOPlist

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode